سایت:

سایت دلیا ادامه ی فعالیت سالها ما در حوزه سایبری میباشد.

در بهمن سال ۹۱ وبلاگ دنیای علمی آموزشی و سرگرمی با آدرس deas.samenblog.com ساخته شد و سپس دو سال بعد یعنی سال ۹۳ با دامنه ir روی deas.ir فعالیت خود را ادامه داد. این وبلاگ با هدف دنیای تحقیق در موضوعات مختلف ، دنیای سرگرمی در موضوعات مختلف به همراه یکسری موضوعات متفرقه و دنیایی از جزوات کنکوری راه خود را ادامه داد.

در ۳۰ بهمن ۹۶ سایت دلیا که مخفف دنیای یادگیری علمی آموزشی میباشد یا به عبارتی دنیای learning علمی آموزشی فعالیت خود را مجدد آغاز کرد و با حذف سرگرمی دو بعد دیگر را حفظ کرد و در حال غنی سازی میباشد.

امیدواریم سریع با انتقال مطالب مربوط به وبسایت قبلی ما در deas.ir بتوانیم این سایت را غنی تر کنیم و بازدیدکنندگانی بیشتر را به خود اختصاص دهیم.

مدیر اصلی:

بنده دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان (ورودی مهر ۹۵) هستم. راستش اینکه من چطوری تونستم پزشکی قبول شم و اینا رو اگر اول ابتدایی رو به یاد بیارم واقعا در حیرت هستم! من اول تا سوم ابتدایی فقط تکلیف های خودم را در منزل می نوشتم و اصلا حتی شب امتحانات هم درس نمی خوندم! و معدلم تقریبا ۱۷ و نیم بود و از حدود ۲۵ نفر شاگردهای ۲۰ تا ۲۵ بودم ):

خلاصه اینکه از سوم ابتدایی شروع کردم شب امتحانات درس بخونم و اینجا بود که معدلم به روی ۱۹ رسید و در عین حال شاگرد حدود ۱۵ و اینا بودم چون خیلی ها بالای ۱۹ و حتی ۲۰ بودند.

در اول و دوم راهنمایی شاگرد ۵ تا ۷ ام بودم و  در سوم راهنمایی شدم شاگرد سوم (: که یادگاری دوستم که شاگرد دوم بود رو هم هنوز دارم که میگفتش ایشاالله هر دومون درسمونو بخونیم ولی تو شاگرد سوم و من شاگرد دوم بمونم (حتی راضی نبود شاگرد اول هم بشه!!!)

خلاصه در دوم تجربی که اومدم دیگه درس ها را شب امتحان نمی خوندم و حتما هر روز درسی رو که مربوط به روز بعد بود تقریبا میخوندم و اینجا شاگرد دوم شدم با معدل  تقریبا ۱۹ و وقتی رسیدم سوم راهنمایی عزم جدی در امتحانات نهایی و تاثیر آن در کنکور باعث شد با معدل ۱۹/۵۴ و نهایی ۱۹/۰۲ شدم اول و پیش دانشگاهی هم معدلم شد ۲۰ (:

روزی فکر نمیکردم که اول ابتدایی که اشگرد بالای بیست ام بودم از شاگرد اول که از اول ابتدایی تا سوم دبیرستان اول مونده بود جلو بیفتم. از همینجا از ایشون تشکر میکنم که باعث رقابت درسی بنده شد. راستش من هدف گذاریشم هیچ وقت مثلا دوم راهنمایی روی شاگرد اول نبود و این حالت فقط در دوم راهنمایی ایجاد شد و نهایتا تونستم در کنکور ۹۵ وارد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بشم.

من علاقه مند به کارهای کامپیوتری و کلیپ سازی و برنامه نویسی اندروید و این چیزها هستم البته در کنار رشته مورد علاقه بنده که پزشکی هست (:

 

دیگر مدیران

وجود ندارد.