فصل 2 زیست 2: جزوه آموزش دستگاه عصبی انسان (کنکور)

بالاخره بعد از حدود یکماه کار بر روی جزوه فصل دوم (دستگاه عصبی) زیست شناسی۲سوم دبیرستان این جزوه به کاملترین صورت و با آموزش کامل و فراتر از حد تصور با بیان نکاتجامع و کامل و تستی و امتحانی + آموزش نموداری برای خلاصه ای از متون و مفهوماتی و مطالبی که از این فصل گفته شد هم اکنون  بر روی این پایگاه قرار گرفت و در این صفحه به صورت PDF قابل دانلود است.

 

از جمله ویژگی های جزوه آموزشی فصل دوم زیست سوم دبیرستان این است که علاوه بر نکته و آموزش نموداری به بیان مفهومات مهم و مطالب حفظی با بیان نکاتی جامع و کامل در دل مطالب پرداخته شده است همچنین استفده از فونتها و رنگها به یادگیری مطالب این جزوه کمک می کند.
نکاتی که در این جزوه(فصل ۲ زیست سوم دبیرستان)آمده است نه تنها برای امتحانات کاربرد دارند بلکه برای کنکور نیز بسیار مهم هستند و خواندن آنها حیاتی است!
در این جزوه(فصل دوم زیست۲) شما با آموزش نموداری + آموزش به صورت نکته به نکته +آموزش به صورت کاملا تشریحی و مفهومی در اقسام مورد نیاز+چند تست برای آشنا شدن با نمونه های تستی که ممکن است از این فصل بیاید.
در ضمن قسمت تشریح مغز که ممکن است در امتحانات نهایی و کنکور بیایند را نیز در این جزوه به صورت نکته به نکته آوردیم تا دانش آموزان لازم نباشه ۲/۵ صفحه را بخوانند و با خواندن فقط ۶ خط این دو صفحه را یاد بگیرند.
نظرات خود را درباره این جزوه(آموزش کامل و مفهومی فصل دوم زیست سوم دبیرستان) را هم اکنون در این صفحه ارسال کنید تا دوستان دیگر نیز این نظرات را بخوانند.

دانلود این نمونه سؤال
نام جزوه :آموزش کامل و مفهومی فصل دوم(دستگاه عصبی)زیست سوم دبیرستان
قابل استفاده برای:دانش آموزان سوم تجربی و داوطلبان کنکور سراسری تجربی
فرمت:PDF_فشرده شده با ZIP
بها: فقط ۶۲۵ تومان (:
حجم:۱/۹۸۱MB
رمز فایل:www.deas.ir (وبلاگ قبلی ما)
لینک دانلود:


*توجه:حجم کم این جزوه و سایر جزوه به علت عدم تبلیغات با صفحه اختصاصی در جزوه های میباشد همچنین تصویری در این جزوه نیامده است.

 

نظرات دانلود کنندگان این جزوه در وبلاگ قبلی ما :

 

کلمات کلیدی این جزوه:
دانلود جزوه،دانلود جزوه آموزشی زیست شناسی،وبلاگ زیست شناسی،زیست شناسی دبیرستان،دانلود جزوه های زیست سوم دبیرستان،دانلود جزوه های کنکوری زیست،دانلود جزوه های مفهومی و کامل زیست شناسی سوم دبیرستان،دانلود جزوه فصل دوم زیست سوم دبیرستان،دریافت جزوه آموزشی نموداری فصل دوم زیست سوم دبیرستان،دانلود جزه آموزش مفهومی فصل دوم زیست۲،دانلود جزوه کنکوری فصل دوم زیست۲،دانلود جزوه امتحانی فصل۲زیست۲،دانلود جزوه فصل دستگه عصبی زیست سوم دبیرستان،دانلود جزوه فصل دستگاه عصبی به صورت نموداری و نکته به نکته

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *