جزوه تکنیکی شجره نامه کنکور: جزوه آموزش سه بعدی دودمانه کنکور و امتحان

دانلود جزوه آموزش سه بعدی دودمانه کنکور و امتحان

 


با سلام

در این صفحه از وبسایت می خواهم یکی از جزوه های تکنیکی خودمونو ارائه کنم.

این جزوه تکنیکی به روش کنکوری و امتحانی به صورت سه بعدی دودمانه که در کنکورسراسری همیشه یک تست است رو امسال در جزوه های تابستانه خودمون نوشتیم تا همه دانش آموزان از اونایی که توی باغ نبودن تا اونایی که می خوان بر روی این مبحث مسلط بشن از اون استفاده بکنند.
توضیحات بیشتر:
*دودمانه یک مبحث بسیار مهم در کنکور سراسری و حتی امتحانات نهایی میباشد که به صورت سه بعدی نوشته شده است. سه بعدی یعنی آموزش دودمانه به طور کامل و آموزش بیماری های وراثتی با هدف امتحان و کنکور و بررسی تست های کنکور سراسری اخیر تا سال ۹۵ با پاسخ تشریحی به روش رد گزینه و تأیید گزینه صحیح و به همین دلیل این جزوه تکنیکی رو گفتیم سه بعدی!
*در این جزوه آموزشی دودمانه که حتما دانلود کنید چون علاوه بر رایگان بودنش نمونه های اون در اینترنت کمیاب و بلکه نایاب است چون با بهترین کیفیت و کمترین حجم ممکن در ۹ صفحه کامل نوشته شده است. کم حجم بودن جزوه به علت عدم استفاده از تصاویر گرافیکی است.
*این جزوه بسیار کامل است چون تمامی مفاهیم به زبانی ساده در قالب «مفهوم» ارائه شده است. در ضمن تمامی انواع شیوه های توارث بیماری ها رو روی دودمانه مجزا ارائه کردیم بنابراین درسنامه ها کامل است و براساس کنکور های سالهای اخیر نوشته شده است.********************************************
********************************************
دانلود این جزوه آموزشی
نام فایل:جزوه آموزشی تکنیکی و سه بعدی دودمانه زیست کنکور و امتحان
فرمت فایل:PDF_فشرده شده با ZIP
حجم فایل:(کم حجم اما بهترین)
تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۵/۱۷
بهای فایل: فقط ۸۲۵ تومان (معادل ۸۲۵۰ ریال)  (:
رمز فایل و منبـع:www.deas.ir (وبلاگ قبلی مان)
لینک دانلود: جهت دانلود این جزوه فرم زیر را کامل کنید تا به درگاه امن پرداخت بانک ملی ایران (سداد) منتقل شوید (این اطلاعات جهت پیگیری های بعدی شما میباشد) و سپس به دنبال پرداخت موفق فایل دانلود میشود. در صورت بروز هرگونه مشکل با ما درارتباط باشید.


*جزوه های با بهترین کیفیت و تکنیکی ترین ها برای همگان حتی اعضا با پرداخت هزینه انجام میشود.

********************************************
********************************************

*توجه کنید!این جزوه برای اولین بار توسط وبسایت ما در مرداد ماه ۱۳۹۵ نوشته شده است و انتشار آن در دیگر وبسایتها فقط با ذکر منبع به همراه لینک آن مورد رضایت ما میباشد در غیر اینصورت مورد رضایت مدیریت این وبسایت نیست.
*کلمات کلیدی:دانلود بهترین جزوه آموزش کنکوری دودمانه،دانلود بهترین جزوه آموزش دودمانه ویژه کنکور و امتحان،جزوه آموزش تکنیکی دودمانه کنکور،جزوه آموزش دودمانه براساس کنکورهای اخیر

*نظرات خود را در همین صفحه ارائه کنید و با دوستان خود گفتگو کنید.

مدیریت سایت دلیا | دنیای یادگیری علمی آموزشی

www.dlea.ir

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *