امروز دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۸

جزوه منحصر بفرد کنکوری قواعد اعراب مضارع: جزوه آموزش تکنیکی اعراب فعل مضارع

در این صفحه یکی دیگر از جزوههای تکنیکی و فوق حرفه ای عربی رو به شما معرفی خواهیم کرد:
*این جزوه به صورت کامل به آموزش مفاهیم این دو درس در عربی می پردازد.در جزوه های تکنیکی از جمله این جزوه در پاسخ های تشریحی تست های کنکور سراسری از روش رد گزینه استفاده شده است و به بیان تکنیکهای حل سریع پرداخته ایم.
*جزوه های عربی کنکوری و امتحانی هستند و مثالهای مطرح شده در آن برای امتحانات بسیار مهم هستند در ضمن دانش اموزان نیز برای تمرین و تسلط می توانند تست های کنکور سراسری را با دید امتحانی به هر گزینه حل و بررسی کنند.(پاسخ های تشریحی که دیگه حرف نداره و رد گزینه است!)*در این جزوه نکته های کامل و تکنیکی و فوق حرفه ای باعث بینظیر شدن این جزوه در میان دیگر جزوه های مشابه شده است.
*استفاده از فونتها و رنگهای جذاب باعث بهتر خواندن مطالب میشود و به شما دانش آموز عزیز توصیه می شود پرینت رنگی از این جزوه بگیرید و برای خود یک جزوه کنکوری و امتحانی تهیه کنید.
*در این جزوه اعراب فعل مضارع مرفوع و منصوب به طور کامل و همچنین اعراب فعل مضارع مجزوم نیز که در درسی جداگانه در عربی دبیرستان بررسی شده است با طبقه بندی موضوعات به طور بسیار کامل بررسی شده است.********************************************
********************************************
دانلود این جزوه آموزشی
نام فایل:جزوه آموزشی آموزش تکنیکی و فوق حرفه ای اعراب فعل مضارع(مرفوع،منصوب و مجزوم)
فرمت فایل:PDF_فشرده شده با ZIP
حجم فایل:(کم حجم اما بهترین)
تاریخ پایان تألیف:۱۳۹۵/۵/۱
بهای فایل: فقط ۵۷۵ تومان
رمز فایل و منبـع: (وبلاگ قبلی ما) www.deas.ir
لینک دانلود: فرم زیر رو کامل نماپید تا به درگاه پرداخت بانک ملی متصل شوید(اطلاعات لزوما برای پیگیری های بعدی در صورت بروز خطا میباشد)

********************************************
********************************************

*توجه کنید!این جزوه برای اولین بار توسط وبسایت ما در مرداد ماه ۱۳۹۵ نوشته شده است و انتشار آن در دیگر وبسایتها پیگرد قانونی ندارد ولی مورد رضایت نویسنده نمی باشد.

*جزوه های تابستانه وبسایت ما رو حتما دانلود کنید و پرینت رنگی بگیرید و به صورت جزوه برای خودتون داشته باشید و مطالعه کنید.
مدیریت سایت دلیا|دنیای یادگیری علمی آموزشی
www.dlea.ir

پست های مرتبط :

جزوه قواعد معرفه و نکره عربی کنکور
جزوه زیست شناسی مبحث میتوز و میوز
جزوه آموزش دستگاه عصبی انسان (کنکور)
جزوه زیست دهم فصل اول (آموزش جامع)

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.نفر اول شما باشید!